Katalog firm

Italooptica

Salony optyczne Italooptica kierują swoją ofertę do klientów z Łodzi, Zgierza i okolic. Można tu nie tylko zbadać wzrok, ale także uzyskać pomoc przy wyborze oprawek i soczewek okularowych. Sieć salonów dysponuje szerokim asortymentem okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Więcej szczegółów na stronie.

Okulista w Łodzi

Wiele osób zmaga się przez większość swojego życia z różnego rodzaju wadami wzroku. Dlatego też dla takich osób ważne jest znaleźć salon optyczny, w którym naprawdę dbają o wzrok swoich klientów.
Zatem jeżeli kogoś interesuje dobry okulista Łódź oraz inne miasta w województwie łódzkim są siedzibami salonów sieci Italooptica. Firma ta funkcjonuje na rynku polskim od prawie dwóch dekad i w tym czasie znacząco poszerzyła swoją ofertę. Italooptica nie jest zwykłym salonem optycznym. Poza możliwością zakupu okularów korekcyjnych różnych marek, istnieje też bogata oferta okularów przeciwsłonecznych do wyboru.
W trosce o regularne badania wzroku, Italooptica zapewnia też możliwość umówienia się na wizytę u okulisty, który po wykonaniu odpowiednich testów będzie w stanie stwierdzić, czy dane okulary są dobrym rozwiązaniem dla konkretnego pacjenta. Te kompleksowe usługi zapewniane przez salon optyczny Italooptica to bezpośredni skutek hasła przewodniego firmy. W Italooptica optyka nie jest po prostu zawodem - to prawdziwe powołanie.

Kontakt

Ulica: Przybyszewskiego 161A

Kod: 93-120

Miejscowość: Łódź

https://italooptica.pl/

E-mail:

Tel.: 42 686-80-95


Podobne firmy

Optyk Grabowscy

Salon Optyczny "Optyk Grabowscy" posiada swoje salony w Radomiu, w których oferuje wysokiej jakości oprawy korekcyjne, szkła kontaktowe i okularowe oraz okulary przeciwsłoneczne. Firma przeprowadza ró...

Ocular Canada oddział Gdańsk

Ocular Canada jest siecią salonów optycznych, oferujących duży wybór okularów, szkieł kontaktowych, a także oferujących darmowe badanie wzroku. Odwiedzając naszą placówkę pomożemy Państwu dobrać odpow...