Katalog firm

Italooptica

Salony optyczne Italooptica kierują swoją ofertę do klientów z Łodzi, Zgierza i okolic. Można tu nie tylko zbadać wzrok, ale także uzyskać pomoc przy wyborze oprawek i soczewek okularowych. Sieć salonów dysponuje szerokim asortymentem okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Więcej szczegółów na stronie.

Salon optyczny

Wiele osób cierpi na różnego rodzaju problemy ze wzrokiem. Zatem jeżeli ktokolwiek poszukuje takiego miejsca jak salon optyczny Łódź jest siedzibą Italooptica. Gabinet ten działa w Łodzi od ponad 18 lat, w tym czasie zamieniając się w sieć salonów optycznych, wszystkie oferujące profesjonalne konsultacje okulistyczne.
W czasie swojej długiej działalności Italooptica zdołała zdobyć szerokie grono zadowolonych klientów. W Italooptica zapewnione jest nie tylko dopasowanie odpowiednich okularów lub soczewek kontaktowych, ale także regularne badania oczu i potencjalne konsultacje z okulistą w razie wystąpienia nowych problemów ze wzrokiem.
Profesjonalna obsługa, duża doza uprzejmości dla każdego z klientów oraz produkty optyczne najlepszej jakości - wszystko to sprawia, że wszyscy klienci, którzy korzystają z usług Italooptica, na pewno nie wyjdą z tego salonu rozczarowani. Italooptica to gwarancja pełnego profesjonalizmu, z którym każdy powinien się spotkać w specjalistycznym salonie optycznym!

Kontakt

Ulica: Przybyszewskiego 161A

Kod: 93-120

Miejscowość: Łódź

https://italooptica.pl/

E-mail:

Tel.: 42 686-80-95


Podobne firmy

Optyk Grabowscy

Salon Optyczny "Optyk Grabowscy" posiada swoje salony w Radomiu, w których oferuje wysokiej jakości oprawy korekcyjne, szkła kontaktowe i okularowe oraz okulary przeciwsłoneczne. Firma przeprowadza ró...

Ocular Canada oddział Gdańsk

Ocular Canada jest siecią salonów optycznych, oferujących duży wybór okularów, szkieł kontaktowych, a także oferujących darmowe badanie wzroku. Odwiedzając naszą placówkę pomożemy Państwu dobrać odpow...