Katalog firm

Italpol

Italpol to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży olejów samochodowych. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów włoskiej firmy AGIP/ENI. Od wielu lat działamy także jako profesjonalny serwis olejowy, obsługując zarówno klientów indywidualnych jak i firmy dostawcze czy transportowe.

Serwis olejowy

Jeśli zastanawiasz się jaki serwis olejowy Lublin wybrać postaw na doświadczenie i profesjonalizm, skorzystaj z usług firmy Italpol. Działa on na polskim rynku od ponad 20 lat i od początku stawia na jakość. W 1995 roku zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem olejów renomowanej włoskiej marki Agip/Eni. W 2002 roku zrobiliśmy kolejny krok w rozwoju działalności otwierając serwis olejowy.
Dzięki pracy na najlepszych produktach i posiadaniu dokładnie przeszkolonego personelu świadczymy usługi najwyższej jakości. Działamy bez zbędnej zwłoki, cenimy naszego klienta i jego czas.
Italpol realizuje zlecenia zarówno osób prywatnych jak i firm. Zajmujemy się obsługą samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, a także autobusów czy jednośladów. Posiadamy specjalnie przygotowaną ofertę dotyczącą pojazdów specjalistycznych takich jak dźwigi, koparki czy walce.
Zaufaj doświadczeniu i jakości produktów, przy następnej wymianie oleju w swoim samochodzie odwiedź Italpol i sprawdź ofertę jaką dla Ciebie przygotowaliśmy na stronie http://www.italpol-agip.pl/.

Kontakt

Ulica: Pancerniaków 20

Kod: 20-331

Miejscowość: Lublin

http://www.italpol-agip.pl/

E-mail: agip.lublin@wp.pl

Tel.: 601-330-042


Podobne firmy

Durban

Firma Durban oferuje naprawę i serwis maszyn budowlanych. Doświadczeni mechanicy i specjaliści od hydrauliki zapewniają fachową pomoc oraz wysoką jakość pełnionych usług, zarówno tych prostych, jak i...

Nagaz

Nagaz to ponad dwadzieścia siedem lat doświadczeń. To pewność, że trafiacie w ręce najlepszych ludzi, którzy zajmują się wykonywaniem instalacji gazowych LPG. Jeżeli chcecie płacić mniej za paliwo do...

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Jesteś właśnie w trasie na terenie Europy Zachodniej a Twój samochód ciężarowy uległ awarii? Potrzebujesz holownika? Nie wiesz co masz zrobić? Skontaktuj się z firmą J&W Glob Service i zapewnij swoje...