Katalog firm

Jawo

Szukasz rzetelnego partnera biznesowego z branży spożywczej? Chciałbyś rozszerzyć swoją ofertę o wysokiej jakości produkty? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z firmą Jawo - znanego lidera w produkcji mrożonek oraz dań gotowych. Oferujemy atrakcyjne ceny hurtowe.

Mrożonki

Pierogi, jest to jeden z przysmaków którą uznajemy za Polską dumę. Potrawa tego typu znana jest jednak niemal, wśród wszystkich krajów Europy środkowej a nawet w kuchni azjatyckiej.
Jednym z pojęć opisujących rozwój różnych kultur i cywilizacji jak tak zwana dyfuzja, zgodnie z jej założeniem, w różnych okresach historycznych, w odległych od siebie miejscach powstawać mogą podobne rozwiązania. Powód tego zjawiska jest taki, że niektóre wynalazki i pomysły są dobre. Nie ulega wątpliwości, że jest to też cecha pierogów - są dobre.
Kluczem do smacznych i dobrych pierogów są świeże i naturalne składniki i serce włożone w ich wykonanie. Samodzielnie wykonanie przysmaku, zajmuje jednak wiele czasu, którego w dzisiejszych czasach wielu z nas brakuje.
Firma Jawo, stara się być producent mrożonek najwyższej jakości. Gwarantujemy szeroki wybór smaków i wariantów, dzięki którym każdy miłośnik pierogów znajdzie coś dla siebie. Wszystko to wykonane z pełnym oddaniem. Dzięki wyrobom Jawo, możecie mieć jednocześnie czas oraz pierogi.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://www.jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28