Katalog firm

Kategorie


Karwikol

Firma sprzątająca Karwikol oferuje Państwu kompleksowe usługi w zakresie utrzymania czystości w budynkach biurowych, jak również w domach i mieszkaniach. Nawiążemy długotrwałą współpracę, która z pewnością okaże się dla Państwa owocna.

Opieka nad grobami

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszej firmy sprzątającej. Działamy na terenie Gliwic i okolic. Chętnie przyjmiemy od Państwa zamówienie na posprzątanie domów, biur czy terenów przy waszych posiadłościach. Jeżeli szukacie kogoś do opieka nad grobami Gliwice także chętnie nawiążemy z Państwem współpracę.
W dzisiejszych czasach ciężko ludziom czasem wygospodarować chwilę aby posprzątać groby bliskich. Nie wszyscy mają czas na to aby jeździć na groby i sprzątać. Chociaż na pewno bardzo byście chcieli to robić. Ale kiedy znaleźć na to czas jak trzeba jechać do pracy. A po pracy trzeba zająć się jeszcze swoją rodziną. Jednak z naszą firmą nie musicie się już martwić. Nasza firma Karwikol chętnie zaopiekuje się grobami Waszych bliskich.
Warto naprawdę zaufać nam w tym temacie. Dzięki nam możecie być spokojni. Zadbamy o każdy Wasz grób tak aby dobrze wyglądał. Naprawdę warto zwrócić się do naszej firmy. Chętnie nawiążemy z Państwem zgodną i trwałą współpracę. Karwikol zaprasza do siebie.

Kontakt

Ulica: Literatów 40

Kod: 44-113

Miejscowość: Gliwice

http://karwikol.pl/

E-mail: biuro@karwikol.pl

Tel.: 882-486-631