Katalog firm

Karwikol

Firma sprzątająca Karwikol oferuje Państwu kompleksowe usługi w zakresie utrzymania czystości w budynkach biurowych, jak również w domach i mieszkaniach. Nawiążemy długotrwałą współpracę, która z pewnością okaże się dla Państwa owocna.

Sprzątanie

Jeżeli w natłoku wszystkich obowiązków brakuje Wam ostatnio czasu na sprzątanie zapraszamy Was do naszej firmy. Wiemy, że obecnie Wszyscy żyją w biegu i nawet na odpoczynek ludziom nie starcza czasu. A co tu wspomnieć o porządkach, które czasem odwlekamy z dnia na dzień. Skorzystajcie z naszej oferty: sprzątanie mieszkań Gliwice.
Dzięki nam porządek wróci do Waszych domów oraz do mieszkań. Będziecie zadowoleni, że tak sumienna ekipa zjawia się i Wam pomaga przywrócić ład i porządek. Zobaczycie, że sprzątanie nie musi być dla Was takim ciężkim tematem, jeżeli to nam powierzycie ten obowiązek. Nasze usługi są bardzo tanie i na pewno będziecie mogli pochwalić się, że macie własna ekipę sprzątającą w domu.
Zajmujemy się również porządkowaniem ogrodów oraz myciem okien, jeżeli takie będzie Wasze życzenie. Karwikol to firma, której zaufało już wiele osób. Zróbcie to i Wy i cieszcie się porządkiem, który od tej pory zagości w waszym domu na co dzień. Najlepsza ekipa sprzątająca w Gliwicach - to nasza firma.

Kontakt

Ulica: Literatów 40

Kod: 44-113

Miejscowość: Gliwice

http://karwikol.pl/

E-mail: biuro@karwikol.pl

Tel.: 882-486-631