Katalog firm

Aneta Kaźmierczak

Dekorator wnętrz Aneta Kaźmierczak kieruje swoją ofertę do klientów z całej Polski. Zajmuje się kompleksowym projektowaniem wnętrz. W zakres usług wchodzą ponadto metamorfozy nieruchomości z rynku wtórnego. Ofertę uzupełnia aranżacja wnętrz mieszkalnych. Więcej szczegółów i portfolio znajduje się na stronie.

Aranżacja wnętrz

Przez wiele lat działalności pani Aneta Kaźmierczak świetnie sprawdza się w dziedzinie wszelkich aranżacji wnętrz. To znana i ceniona osoba na rynku dekoratorskim, gdzie zawsze jej prace stanowią eleganckie połączenie funkcjonalności, wygody i dobrego smaku.
Oczywiście główne miejsce pracy to miasto Łódź, ale chętnie podejmuje też współpracę w całym pięknym i ciekawym naszym kraju. Te ciekawe aranżacje wnętrz Łódź są oparte są na wykorzystaniu naturalnych materiałów i oryginalnym projektowaniu.
Za każdym razem szybko i bezproblemowo przeprowadzi przez trudny proces dostosowywania każdej nieruchomości nabytej na rynku wtórnym. Zawsze zaaranżuje przestrzeń jako całość z zachowaniem wspaniałego i oryginalnego charakteru poszczególnych pomieszczeń.
Najważniejsze jest, żeby każde wnętrze oddawało osobowość i styl życia. Tylko w Łodzi znajdziecie Państwo tę wspaniałą i profesjonalną dekoratorkę. Zawsze, o każdej porze dnia jest do Państwa dyspozycji.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://anetakazmierczak.pl/

E-mail: aneta@anetakazmierczak.pl

Tel.: 510-061-150


Podobne firmy

Floor Planet

FloorPlanet jest autoryzowanym dystrybutorem i bezpośrednim importerem najlepszych światowych i krajowych producentów pokryć podłogowych. Firma zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych w...

H3Projekt

Zlokalizowana w Olsztynie pracownia H3Projekt zaprasza do współpracy klientów z całego kraju. Specjalizuje się nie tylko w projektowaniu, ale także w aranżacji wnętrz. Proponuje rozwiązania oryginalne...

JC Design

Zapraszam do współpracy klientów indywidualnych, jak również klientów biznesowych. Marzą Wam się pięknie zaplanowane wnętrza, gdzie będzie chciało się przebywać i wykonywać codzienne obowiązki w pracy...