Katalog firm

Aneta Kaźmierczak

Dekorator wnętrz Aneta Kaźmierczak kieruje swoją ofertę do klientów z całej Polski. Zajmuje się kompleksowym projektowaniem wnętrz. W zakres usług wchodzą ponadto metamorfozy nieruchomości z rynku wtórnego. Ofertę uzupełnia aranżacja wnętrz mieszkalnych. Więcej szczegółów i portfolio znajduje się na stronie.

Aranżacja wnętrz

Przez wiele lat działalności pani Aneta Kaźmierczak świetnie sprawdza się w dziedzinie wszelkich aranżacji wnętrz. To znana i ceniona osoba na rynku dekoratorskim, gdzie zawsze jej prace stanowią eleganckie połączenie funkcjonalności, wygody i dobrego smaku.
Oczywiście główne miejsce pracy to miasto Łódź, ale chętnie podejmuje też współpracę w całym pięknym i ciekawym naszym kraju. Te ciekawe aranżacje wnętrz Łódź są oparte są na wykorzystaniu naturalnych materiałów i oryginalnym projektowaniu.
Za każdym razem szybko i bezproblemowo przeprowadzi przez trudny proces dostosowywania każdej nieruchomości nabytej na rynku wtórnym. Zawsze zaaranżuje przestrzeń jako całość z zachowaniem wspaniałego i oryginalnego charakteru poszczególnych pomieszczeń.
Najważniejsze jest, żeby każde wnętrze oddawało osobowość i styl życia. Tylko w Łodzi znajdziecie Państwo tę wspaniałą i profesjonalną dekoratorkę. Zawsze, o każdej porze dnia jest do Państwa dyspozycji.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://anetakazmierczak.pl/

E-mail: aneta@anetakazmierczak.pl

Tel.: 510-061-150


Podobne firmy

Floor Planet

FloorPlanet jest autoryzowanym dystrybutorem i bezpośrednim importerem najlepszych światowych i krajowych producentów pokryć podłogowych. Firma zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych w...

JC Design

Zapraszam do współpracy klientów indywidualnych, jak również klientów biznesowych. Marzą Wam się pięknie zaplanowane wnętrza, gdzie będzie chciało się przebywać i wykonywać codzienne obowiązki w pracy...

H3Projekt

Zlokalizowana w Olsztynie pracownia H3Projekt zaprasza do współpracy klientów z całego kraju. Specjalizuje się nie tylko w projektowaniu, ale także w aranżacji wnętrz. Proponuje rozwiązania oryginalne...