Katalog firm

Kategorie


Aneta Kaźmierczak

Dekorator wnętrz Aneta Kaźmierczak kieruje swoją ofertę do klientów z całej Polski. Zajmuje się kompleksowym projektowaniem wnętrz. W zakres usług wchodzą ponadto metamorfozy nieruchomości z rynku wtórnego. Ofertę uzupełnia aranżacja wnętrz mieszkalnych. Więcej szczegółów i portfolio znajduje się na stronie.

Projektowanie wnętrz

Interesuje Cię projektant wnętrz Łódź, ale masz problem z dokonaniem odpowiedniego wyboru? W takiej sytuacji wybór może być tylko jeden, mianowicie postawienie na pomoc projektanta wnętrz z indywidualnym podejściem. Jeśli to Cię nie przekonuje, pamiętaj, że nie musisz obawiać się wyczucia pożądanego stylu.
Można też powiedzieć, że mowa o projektancie, w przypadku którego niemożliwe nie istnieje. Mówiąc wprost — jest to związane z nieszablonowym podejściem. Poza tym warto też, aby klienci zdawali sobie sprawę z połączenia pasji, dobrego gustu i doskonałego zrozumienia potrzeb.
Nie sposób też nie wspomnieć na temat wieloletniej obecności na krajowym rynku. Jeśli ktoś jest na rynku od wielu lat to jest to niepisana gwarancja jakości. Co do pomieszczenie, projektowanie może odnosić się do kuchni, salonu i pokoju dziecinnego.
Dokładne informacje zostały umieszczone na http://anetakazmierczak.pl/, w razie pojawienia się jakichś wątpliwości, wystarczy skorzystać z danych kontaktowych, które są na stronie.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://anetakazmierczak.pl/

E-mail: aneta@anetakazmierczak.pl

Tel.: 510-061-150


Podobne firmy

JC Design

Zapraszam do współpracy klientów indywidualnych, jak również klientów biznesowych. Marzą Wam się pięknie zaplanowane wnętrza, gdzie będzie chciało się przebywać i wykonywać codzienne obowiązki w pracy...

Floor Planet

FloorPlanet jest autoryzowanym dystrybutorem i bezpośrednim importerem najlepszych światowych i krajowych producentów pokryć podłogowych. Firma zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych w...

H3Projekt

Zlokalizowana w Olsztynie pracownia H3Projekt zaprasza do współpracy klientów z całego kraju. Specjalizuje się nie tylko w projektowaniu, ale także w aranżacji wnętrz. Proponuje rozwiązania oryginalne...