Katalog firm

Kategorie


Koliber

Firma Koliber od 1993 roku dostarcza dla branży gastronomicznej wysokiej jakości wyroby mięsne. W bogatej ofercie znajdują się szybkie i łatwe w przygotowaniu hamburgery, kulki mięsne i steki wołowe, które z powodzeniem można podać w restauracji, a także w przyrządzić je w domu. Firma Koliber stale się rozwija i poszerzyła swój asortyment o nuggetsy, parówki i gyros.

Hamburgery

Firma Koliber Sp.J. swoją oficjalną witrynę internetową posiada pod adresem www.koliber.lodz.pl. Jest to firma, która swoją siedzibę posiada w Zgierzu pod Łodzią. Znajduje się tam zakład produkcyjny spełniający wszelkie normy europejskie oraz światowe.
Firma Koliber Sp. J. zajmuje się produkcją i sprzedażą produktów mięsnych na potrzeby przemysłu gastronomicznego, w szczególności dla restauracji sieci fast food oraz dla sektora HoReCa. Głównym produktem mięsnym wytwarzanym przez firmę Koliber jest hamburger. Hamburgery są przygotowywane według sprawdzonych przepisów, jednak są nieustannie udoskonalane. Wszystkie wyroby firmy Koliber odznaczają się wysoką jakością wykonania, a także wysokimi wartościami odżywczymi i walorami smakowymi.
W ofercie firmy oprócz zwykłych hamburgerów znajdują się również inne wyroby mięsne, między innymi skrzydełka, parówki czy kulki mięsne. Nowością oferowaną przez firmę jest ANGUS hamburger. Jest to duży stek z prawdziwej wołowiny prosto z Ameryki Południowej.

Kontakt

Ulica: Ciosnowska 74C

Kod: 95-010

Miejscowość: Zgierz

http://koliber.lodz.pl/

E-mail:

Tel.:


Podobne firmy

Jawo

Szukasz rzetelnego partnera biznesowego z branży spożywczej? Chciałbyś rozszerzyć swoją ofertę o wysokiej jakości produkty? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z firmą Jawo - znanego lidera w produk...