Katalog firm

La Toya

Hurtownia online La Toya specjalizuje się w sprzedaży odzieży damskiej XXL i nie tylko. Dysponuje szeroką gamą modnych ubrań w sprawdzonych fasonach. Jako producent odzieży dla kobiet w każdym wieku proponuje kreacje na co dzień, do pracy, na wesele i wiele innych. Klienci mogą liczyć na pomoc w wyborze produktów.

Modna odzież dla kobiet

Kupując ubrania, zawsze warto jest postawić przede wszystkim na jakość. Dzięki temu będzie można cieszyć się swoimi zakupami przez wiele lat.
Na polskim rynku można znaleźć wiele miejsc, gdzie dostępny jest szeroki wybór odzieży wysokiej jakości. Wśród nich jest La Toya. Jest to polska firma, która działa nieprzerwanie od 25 lat. Ta hurtownia odzieży damskiej oferuje swoim klientkom bardzo szeroki wybór wśród ubrań dla kobiet w różnymi wieku i różnym rozmiarze. Podstawowy katalog posiada zarówno bluzki, spodnie, sukienki, jak i płaszcze i kurtki. Na dodatek La Toya zapewnia bogatą ofertę dużych rozmiarów, dzięki czemu wiele kobiet może bez problemu znaleźć swoje wymarzone ubrania w tej hurtowni.
Ceny za odzież damska hurt od La Toya są ustalone na bardzo rozsądnym poziomie, mimo że ich jakość jest bardzo dobra. Wszystko to ostatecznie sprawia, że każdy kto miał okazję skorzystać z usług tej firmy na pewno powinien udać się tam na kolejne zakupy. La Toya to najlepsza hurtownia odzieży damskiej jaką można znaleźć na rynku polskim.

Kontakt

Ulica: Rzemieślnicza 36

Kod: 95-030

Miejscowość: Rzgów

https://hurtownia.la-toya.pl/kontakt

E-mail: odziez@la-toya.pl

Tel.: 733018311


Podobne firmy

Dorin

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu, które wymaga odpowiedniej oprawy. Każda kobieta chce w tym dniu wyglądać naprawdę cudownie i wyjątkowo. Dlatego zapraszamy do Dorin - salonu su...