Katalog firm

La Toya

Hurtownia online La Toya specjalizuje się w sprzedaży odzieży damskiej XXL i nie tylko. Dysponuje szeroką gamą modnych ubrań w sprawdzonych fasonach. Jako producent odzieży dla kobiet w każdym wieku proponuje kreacje na co dzień, do pracy, na wesele i wiele innych. Klienci mogą liczyć na pomoc w wyborze produktów.

Odzież damska

Sklepów z ubraniami dla kobiet jest wiele. Jednakże pomimo tego że wydaje się, że każda kobieta zawsze znajdzie to czego szuka, oferta większości producentów jest zaskakująco ograniczona.
Producent odzież damska producent La Toya zawsze starał się jednak zapewniać duży wybór, zarówno gdy chodzi o styl, jak i o rozmiary dostępnych w jego kolekcji ubrań. Większość z nich opiera się na bardzo klasycznych fasonach, jednakże szeroki wybór gdy chodzi o kolory, dodaje różnorodności.
La Toya to firma, która została założona już 25 lat temu. Jest to więc producent, który wiele przetrwał podczas długich lat swojego działania. Wie jak sprawić, aby jego oferta wciąż pozostawała aktualna i popularna. Zapewnia płaszcze, sukienki, spodnie i komplety w bardzo atrakcyjnych, hurtowych cenach. Wraz ze zmieniającymi się trendami na rynku, kolekcja La Toya zawsze jest poszerzana o nowości. Dzięki temu każda kobieta, która kiedykolwiek miała okazję kupić odzież od tego producenta, zawsze z chęcią będzie polecać go dalej.

Kontakt

Ulica: Rzemieślnicza 36

Kod: 95-030

Miejscowość: Rzgów

https://hurtownia.la-toya.pl/kontakt

E-mail: odziez@la-toya.pl

Tel.: 733018311


Podobne firmy

Dorin

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu, które wymaga odpowiedniej oprawy. Każda kobieta chce w tym dniu wyglądać naprawdę cudownie i wyjątkowo. Dlatego zapraszamy do Dorin - salonu su...