Katalog firm

La Toya

Hurtownia online La Toya specjalizuje się w sprzedaży odzieży damskiej XXL i nie tylko. Dysponuje szeroką gamą modnych ubrań w sprawdzonych fasonach. Jako producent odzieży dla kobiet w każdym wieku proponuje kreacje na co dzień, do pracy, na wesele i wiele innych. Klienci mogą liczyć na pomoc w wyborze produktów.

Odzież wierzchnia

La Toya to producent płaszczy damskich, który swoją działalność rozpoczął ponad 20 lat. Jest to wyjątkowa firma polska, ponieważ pomimo wielu zmian na rynku, z powodzeniem wciąż poszerzała i rozwijała swoją ofertę. Kluczem do tego celu było to, że La Toya od zawsze stawiała satysfakcję i zadowolenie swoich klientek na pierwszym miejscu. Modyfikując swoją ofertę zgodnie ze zmieniającymi się trendami, katalog odzieży produkowanej przez La Toya pozostawał modny i stylowe bez względu na czasy. Zapoznaj się z całą kolekcją firmy La Toya na stronie https://hurtownia.la-toya.pl/plaszcze.
Obecnie jest to jeden z najczęściej polecanych producentów odzieży damskiej. W ofercie ma nie tylko płaszcze damskie, ale także spodnie, sukienki, bluzki i komplety. Wszystkie są dostępne w różnych rozmiarach, włączając w to rozmiary XXL.
Wysoka jakość ich wykonania zachęca do zakupu, ponieważ dzięki temu można mieć pewność, że płaszcz damski od La Toya będzie noszony przez wiele lat. Jest to zatem świetna inwestycja dla kobiety, która szuka płaszcza w klasycznym fasonie, który wspaniale dopasowuje się do każdego stylu.

Kontakt

Ulica: Rzemieślnicza 36

Kod: 95-030

Miejscowość: Rzgów

https://hurtownia.la-toya.pl/kontakt

E-mail: odziez@la-toya.pl

Tel.: 733018311


Podobne firmy

Dorin

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu, które wymaga odpowiedniej oprawy. Każda kobieta chce w tym dniu wyglądać naprawdę cudownie i wyjątkowo. Dlatego zapraszamy do Dorin - salonu su...