Katalog firm

La Toya

Hurtownia online La Toya specjalizuje się w sprzedaży odzieży damskiej XXL i nie tylko. Dysponuje szeroką gamą modnych ubrań w sprawdzonych fasonach. Jako producent odzieży dla kobiet w każdym wieku proponuje kreacje na co dzień, do pracy, na wesele i wiele innych. Klienci mogą liczyć na pomoc w wyborze produktów.

Sukienki wizytowe

Ponad 25 lat rozpoczęliśmy produkcję polskich sukienek. Od początku powstania działalności stawiamy na wysoką jakość produkowanej przez nas odzieży. Zawsze też sprawdzamy aktualne trendy modowe, żeby spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientek.
Prowadzona przez nas hurtownia sukienek damskich umożliwia kupienie wyjątkowej odzieży po atrakcyjnej cenie. Z całą pewnością znajdziesz u nas sukienkę, która się Tobie spodoba i chętnie będziesz ją nosić. Produkujemy odzież w różnych rozmiarach, więc każda kobieta może się u nas ubrać. Zawsze dbamy o każdy szczegół i dzięki temu nasze sukienki są jedyne w swoim rodzaju.
Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą. W szczególności jednak zapraszamy do kontaktu właścicieli sklepów odzieżowych. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta dla klienta hurtowego spełni wszystkie oczekiwania. Nawiąż z nami kontakt i przekonaj się, że naprawdę warto współpracować z polską firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży. Jesteśmy w stanie zaoferować wiele.

Kontakt

Ulica: Rzemieślnicza 36

Kod: 95-030

Miejscowość: Rzgów

https://hurtownia.la-toya.pl/kontakt

E-mail: odziez@la-toya.pl

Tel.: 733018311


Podobne firmy

Dorin

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu, które wymaga odpowiedniej oprawy. Każda kobieta chce w tym dniu wyglądać naprawdę cudownie i wyjątkowo. Dlatego zapraszamy do Dorin - salonu su...