Katalog firm

Malaga

Sala bankietowa Malaga zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Jeżeli zastanawiacie się, gdzie możecie zorganizować swoje wesele, to koniecznie powinniście zwrócić uwagę na naszą placówkę. Znajdujemy się 10 km od Łodzi w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Zapewniamy Wam całkowite wsparcie w zakresie organizowania zabawy.

Sala konferencyjna

Zależy ci na tym, aby sala konferencyjna w Łodzi rzeczywiście była wyjątkowym, atrakcyjnym oraz spełniającym pewne wymagania miejscem, gdzie zorganizowanie jakiejkolwiek konferencji ma uzasadnione do tego podstawy? Poznaj Malagę, a więc obiekt który cechują nie tylko dostosowane do twoich potrzeb sale konferencyjne w Łodzi, lecz w gruncie rzeczy możliwość ich wyposażenia, aranżacji czy dopasowania w kontekście samej stylistyki i dekoracji.
Oczywiście nasze sale konferencyjne w Łodzi nie tylko są nader ciekawą opcją, lecz przede wszystkim gwarantują potencjalnym uczestnikom i gościom, miejsce gdzie każde wydarzenie nabierze odpowiedniego znaczenia. Dodatkowo oprócz tego, iż oferujemy sale konferencyjne Łódź możemy także zadbać o twój catering, stwarzając menu wręcz oryginalne oraz smaczne w pełnym tego słowa znaczeniu.
Dlatego Malaga jest obiektem, jaki pod względem warunków, lokalizacji czy możliwości adaptacji jako miejsce danego wydarzenia na pewno generuje jasno określoną wartość, a tym samym jak najbardziej wzbudzi nasze zainteresowanie.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Opolu

Każdy, kto chciałby zorganizować niezapomnianą uroczystość i szuka miłego lokalu, powinien zapoznać się z ofertą restauacji Karczma Bida. Serwujemy doskonałe dania kuchni staropolskiej, które to będą...