Katalog firm

Mal-Wod

Przedsiębiorstwo MAL-WOD, posiadające wieloletnie doświadczenie, zajmuje się świadczeniem usług takich jak: naprawy i sprzedaże urządzeń oraz części zamiennych do samochodów wodociągowo-kanalizacyjnych i komunalnych. W ofercie firmy znajduje się także inspekcja sieci kanalizacyjnej, wykonywana za pomocą specjalistycznych urządzeń.

Kamery do inspekcji kanalizacji

Do odwiedzenia naszej strony www zachęcamy wszystkich, którzy poszukują fachowców, gotowych wykonać precyzyjny monitoring sieci kanalizacyjnej. Firma Mal-Wod z siedzibą w Łodzi oferuje szeroki zakres usług dla przedsiębiorstw komunalnych i wodociągowo-kanalizacyjnych.
Znajdą Państwo u nas urządzenia, akcesoria i części zamienne, a także części do polskich i zachodnich samochodów specjalistycznych- do układów montażowych, napędowych i hydraulicznych. Zajmujemy się również naprawami urządzeń, udrażniamy kanalizację oraz prowadzimy szkolenia na operatorów śmieciarek, zamiatarek i samochodów kontenerowych. Precyzyjna inspekcja sieci kanalizacyjnej, do której używane są kamery inspekcyjne to kolejna usługa, jaką mamy w ofercie. Monitoring wykonujemy przy pomocy wysokiej jakości systemów inspekcyjnych.
Dysponujemy między innymi kamerami wpychanymi i wózkami samojezdnymi. Nasze usługi objęte są gwarancją. Szczegółowe informacje na temat oferty firmy Mal-Wod znajdują się na stronie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz.

Kontakt

Ulica: Dobieszków 8JA

Kod: 95-010

Miejscowość: Stryków

http://www.mal-wod.pl/

E-mail: info@mal-wod.pl

Tel.: 502-145-995


Podobne firmy

Saunaland

Producent saun i łaźni parowych Saunaland oferuje Wam sauny suche, mokre oraz najnowocześniejsze sauny na podczerwień. Możecie liczyć na nasze wsparcie techniczne, w ramach usług gwarancyjnych, jak i...