Katalog firm

Kategorie


Fotograf Marlena Woźniak

Nazywam się Marlena Woźniak i mam zaszczyt polecić Wam swoje profesjonalne usługi fotograficzne. Jeżeli poszukujecie osoby, która uwieczni Wasz ślub oraz wesele, to możecie na mnie liczyć. Będzie mi bardzo miło, jeżeli to mi powierzycie przyjemność wykonania najważniejszych zdjęć w Waszym życiu. Zapraszam!

Sesja ciążowa

Ciąża jest dla każdej kobiety niezwykłym okresem, ponieważ właśnie wtedy pod jej sercem rozwija się nowe życie. Nic więc dziwnego, że tak wiele przyszłych mam pragnie udokumentować te piękne chwile i dlatego decyduje się na skorzystanie z usługi fotografa. Jeśli interesuje Cię sesja ciążowa Łódź ma pod tym względem wiele do zaoferowania.
Szczególnie warto zapoznać się z ofertą strony marlenafoto.pl, gdzie w galerii można obejrzeć piękne i estetyczne fotografie wykonane przez Marlenę Woźniak. Miejsce, w jakim chcesz wykonać zdjęcia, możesz wybrać sama. To Ty decydujesz czy wolisz sesję w plenerze czy w studio, które zapewni Ci swobodę i intymność. Do Ciebie należy również wybór charakteru sesji ciążowej - może być to sesja z przymrużeniem oka albo sensualna i kobieca.
Praca z profesjonalnym fotografem pozwoli Ci na uzyskanie niepowtarzalnych zdjęć, które upamiętnią te cudowne chwile podczas ciąży. Będziesz mogła pochwalić się nimi przed swoją rodziną czy znajomymi. Z pewnością każdy będzie zachwycony efektami Twojej sesji ciążowej!

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://marlenafoto.pl/

E-mail: marlena294@poczta.onet.pl

Tel.: 662-140-750


Podobne firmy

AT Górscy

Dobry fotograf to fachowiec, którego zadaniem jest uwiecznienie pięknych chwil z życia każdego człowieka. Skupiam się na profesjonalnej fotografii najmłodszych. Uwieczniam piękne chwile z Chrzcin, Kom...