Katalog firm

Fotograf Marlena Woźniak

Nazywam się Marlena Woźniak i mam zaszczyt polecić Wam swoje profesjonalne usługi fotograficzne. Jeżeli poszukujecie osoby, która uwieczni Wasz ślub oraz wesele, to możecie na mnie liczyć. Będzie mi bardzo miło, jeżeli to mi powierzycie przyjemność wykonania najważniejszych zdjęć w Waszym życiu. Zapraszam!

Sesja noworodkowa

W ciągu pierwszych lat swojego życia dziecko zmienia się w niesamowicie szybkim tempie. Niekiedy wydaje się wręcz, że wystarczy mrugnąć, a przegapi się moment w którym dziecko przestało być noworodkiem, a zamieniło się w samodzielnie chodzącego rozrabiakę.
Dlatego też warto jest zadbać o to, aby mieć pamiątkę z całej podróży ku dorosłości, jaką dziecko zaczyna zaraz po swoich narodzinach. Pierwszym punktem, który warto jest upamiętnić, jest oczywiście okres niemowlęcy. Dla każdego, kto jest zainteresowany skorzystaniem z takiego pomysłu jak sesja noworodkowa ma do zaoferowania długą listę zakładów fotograficznych, które z chęcią podejmą się takiego zlecenia. Jednym z nich jest zakład fotograficzny prowadzony przez Marlenę Woźniak.
Choć zakład ten przede wszystkim specjalizuje się w sesjach okolicznościowych, takich jak chrzest czy komunie, w swojej ofercie ma także wykonanie sesji noworodkowych. Swoje usługi oferuje w bardzo przystępnych cenach, dlatego na pewno jest to wybór godny uwagi! Zapoznaj się z portfolio wykonanych przeze mnie sesji noworodkowych na stronie http://marlenafoto.pl/?sesja-noworodkowa.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://marlenafoto.pl/

E-mail: marlena294@poczta.onet.pl

Tel.: 662-140-750


Podobne firmy

Studio Top

Ślub i wesele to naprawdę piękne historie, które warto uwiecznić na filmie. Dlatego zapraszamy Was do współpracy z naszym kamerzystą, który oferuje Wam wideofilmowanie najlepszym sprzętem. Każdy nas f...

AT Górscy

Dobry fotograf to fachowiec, którego zadaniem jest uwiecznienie pięknych chwil z życia każdego człowieka. Skupiam się na profesjonalnej fotografii najmłodszych. Uwieczniam piękne chwile z Chrzcin, Kom...