Katalog firm

Marzanna

Siedlisko Folkloru „Marzanna" od 2003 roku zaprasza gości do komfortowo urządzonych pokoi hotelowych oraz do rozsmakowania się w daniach z kuchni staropolskiej. Oferta Siedliska obejmuje również organizację wesel, przyjęć komunijnych, konferencji i bankietów. Siedlisko Folkloru „Marzanna" słynie także z imprez folklorystycznych i występów kapel ludowych.

Noclegi

Poszukujesz punktu w którym będziesz mógł się zatrzymać w czasie swojej dalekiej podróży? Jeśli szukasz noclegu w miejscu takim jak hotel Lublin posiada ciekawą ofertę. Gdy marzy Ci się wypoczynek po długiej wyprawie oraz chcesz spędzić noc w pięknym miejscu oraz dobrej atmosferze powinieneś wybrać hotel "Marzanna".
Oprócz kilkudniowych pobytów, zapraszamy naszych gości na zwiedzanie ciekawych miejsc, wycieczki z przewodnikiem, czy też inne atrakcje. Nasze miejsce jest idealnym pomysłem, jeśli chodzi o wypady. W naszej restauracji posmakujesz staropolskiej kuchni oraz poznać smak regionalnych potraw. Wystrój tego miejsca ma charakter ludowy i góralski. Organizujemy imprezy, które dają możliwość spotkania z muzyką ludową. Nasza restauracja oraz hotel są siedliskiem folkloru.
W ofercie posiadamy także sale weselne. Największa z nich pomieścić może 400 osób. Nasze malownicze widoki tworzą idealny wystrój, jeśli chodzi o zdjęcia ślubne. Urządzamy również przyjęcia komunijne, bankiety i imprezy integracyjne dla firm. Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z oferty naszej restauracji oraz hotelu.

Kontakt

Ulica: Krakowska 111

Kod: 24-222

Miejscowość: Niedrzwica Kościelna

http://www.marzanna.pl/

E-mail: info@marzanna.pl

Tel.: 81 511-69-20


Podobne firmy

Hotel Festival

Nasz hotel Festival mieści się w samym centrum Opola. Oferujemy naszym Klientom komfortowe pokoje oraz miłą obsługę. Istnieje możliwość dokupienia wyżywienia w naszej restauracji. Dla osób chcących zo...

Yacht Czarter

Rejs po mazurskich jeziorach to naprawdę fantastyczna sprawa. Móc zwiedzić Mazury z perspektywy wodnej, to świetna odskocznia od tradycyjnego zwiedzania. Dlatego chcemy Wam zaproponować czarter jachtó...