Katalog firm

Medibut

Jeśli szukacie Państwo wysokiej jakości obuwia medycznego, zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktową firmy Medibut. Produkujemy obuwie medyczne od wielu lat, dzięki czemu jesteśmy rozpoznawalni na rynku. Rozpoczniemy współpracę z placówkami medycznymi oraz aptekami.

Obuwie profilaktyczne

Pracujesz w przychodni, w szpitalu, w hotelowej restauracji lub w zakładzie mięsnym? Szukasz wygodnego i komfortowego obuwia medycznego i zawodowego? Zapoznaj się z ofertą firmy Medibut, która od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji obuwia dla branży medycznej, gastronomicznej czy spożywczej.
W szerokiej ofercie znajduje się damskie i męskie obuwie profilaktyczne, medyczne, zdrowotne oraz drewniaki. Firma Medibut wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów proponuje obuwie w wielu wzorach i kolorach. Na uwagę zasługują klapki, sandały, półbuty oraz buty operacyjne dostępne w pełnej gamie rozmiarów zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.
Zakład Produkcyjny zlokalizowany w Łodzi do produkcji obuwia wykorzystuje wyłącznie wysokogatunkowy materiał, aby w połączeniu z nowoczesną technologią wykonania otrzymać wygodne, trwałe i wytrzymałe obuwie. Medibut posiada także w swojej ofercie obuwie dla najmłodszych, w skład której wchodzą sandałki i drewniaki. Produkty od Medibut to gwarancja udanych zakupów.

Kontakt

Ulica: Dąbrowskiego 45

Kod: 93-177

Miejscowość: Łódź

http://medibut.com.pl/

E-mail: medibut@medibut.com.pl

Tel.: 42 647-01-99