Katalog firm

Medibut

Jeśli szukacie Państwo wysokiej jakości obuwia medycznego, zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktową firmy Medibut. Produkujemy obuwie medyczne od wielu lat, dzięki czemu jesteśmy rozpoznawalni na rynku. Rozpoczniemy współpracę z placówkami medycznymi oraz aptekami.

Produkcja obuwia

Jako jedna z niewielu firm w Polsce oferujemy Państwu niezawodne obuwie medyczne w bardzo konkurencyjnych cenach. W pierwszej kolejności polecamy nasze buty medyczne, które na spodach mają antypoślizgowe podeszwy. Nasze buty wykonane są w całości z naturalnej skóry, która wykończona jest specjalnymi powłokami.
Największą zaletą naszego obuwia medycznego jest to, że jest ono bardzo wytrzymałe na uszkodzenia fizyczne i co najważniejsze w bardzo prosty sposób je się czyści i dezynfekuje. Tylko u Nas mogą Państwo kupić nowoczesne buty antystatyczne, które rewelacyjnie odprowadzają ładunki elektryczne do podłoża. Pełną ofertę naszych produktów oraz więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo na stronie medibut.com.pl do której odwiedzenia bardzo gorąco zapraszamy.
Wszystkie oferowane przez nas obuwia są zgodne z normą PN-EN ISO 20 347 i posiadają wszelkie certyfikaty jakościowe. Polecamy także nasze drewniaki dziecięce, które w całości wykonane są z drewna olchowego mającego właściwości zdrowotne.

Kontakt

Ulica: Dąbrowskiego 45

Kod: 93-177

Miejscowość: Łódź

http://medibut.com.pl/

E-mail: medibut@medibut.com.pl

Tel.: 42 647-01-99