Katalog firm

Megi

Firma Megi - znany w Polsce producent skarpet, zaprasza do zapoznania się z pełną ofertą produktów. Znajdą tutaj Państwo zarówno skarpety męskie, damskie, a także dla dzieci. Nasze skarpety produkowane są w Polsce przy użyciu wysokiej jakości surowców. Więcej informacji pod numerem telefonu.

Skarpety z bambusa

Skarpety bambusowe to wyjątkowe skarpety. Mają one bowiem szereg zalet, którym nie zaprzeczy nikt, kto choć raz miał na sobie skarpety bambusowe. Przede wszystkim, są one niesamowicie wygodne i przyjemne w noszeniu. Sprawiają, że stopa się w nich nie poci, a termokomfort jest zapewniony.
Dodatkowo skarpety bambusowe bardzo szybko schną, dzięki czemu możemy je prać i nosić codziennie. Wyglądają jak tradycyjne, bawełniane skarpetki, ale są od nich znacznie lepsze. Cenowo nie odbiegają znacznie od tych zwykłych, więc nieprawdą jest, że za jakość zawsze trzeba zapłacić. Skarpety bambusowe mają jednak jedną wadę, która sprawia, że mają one tyle samo sprzymierzeńców, co przeciwników - nie jest to produkt na długie lata. Nieprawdą jest jednak to, że po dwóch praniach będziemy musieli je wyrzucić.
Dobre jakościowo skarpety bambusowe wytrzymują spokojnie pięćdziesiąt prań. Ta wada więc jest raczej przyćmiona przez szereg zalet. Skarpety bambusowe są produktem, który warto wypróbować, bo być może zrewolucjonizuje życie naszych stóp.

Kontakt

Ulica: Skautów Łódzkich 38

Kod: 92-640

Miejscowość: Łódź

http://skarpety-megi.pl/

E-mail: megi@skarpety-megi.pl

Tel.: 602-231-867