Katalog firm

M-Max

M-Max to sklep, który zajmuje się sprzedażą bielizny do spania. Jeżeli chcecie zadbać o swój komfort w sypialni, to koniecznie powinniście zapoznać się z naszą bogata ofertą, gdzie znajdziecie najróżniejsze piżamy damskie oraz męskie, które uszyte są z najwyższej jakości materiałów. Zapraszamy na zakupy.

Koszule nocne

Powstanie naszego sklepu wynikało z chęci zapewnienia wszystkim wygodnego snu. Proponujemy piżamy, szlafroki, koszule nocne damskie bawełniane - także dla pań w ciąży. Na naszej stronie dostępna jest tabela rozmiarowa, która pomaga zakupić odzież do spania we właściwym rozmiarze.
Proponowane przez nas produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dbamy bowiem o wygodę proponowanych produktów oraz o to, aby były jak najzdrowsze w użytkowaniu. Podczas nocnego wypoczynku, ciało powinno móc oddychać - zastosowanie naturalnych tkanin doskonale na to pozwala. Dlatego kładziemy na to spory nacisk. Często proponujemy także wyprzedaże, co pozwala nam zaproponować jeszcze lepsze, niższe ceny na niektóre artykuły. Z kolei w dziale "II gatunek" chętni kupią produkty w naprawdę okazjonalnych cenach.
Staramy się też, aby nasza strona była intuicyjna i zawierała wszystkie niezbędne informacje, które mogą interesować klienta szukającego konkretnego produktu i chcącego dokonać zamówienia. Poza tym służymy radą w sprawach związanych z naszym asortymentem - zarówno mailowo, jak i telefonicznie.

Kontakt

Ulica: Nenckiego 2

Kod: 98-200

Miejscowość: Sieradz

https://www.wygodne-spanie.com.pl/

E-mail: biuro@wygodne-spanie.com.pl

Tel.: 605-206-250