Katalog firm

MS Meble

Jeśli szukasz wyjątkowych mebli, zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy MS Meble. Oferujemy meble na indywidualne zamówienie naszych klientów, dostosowane do wszelkich wymagań. W naszej ofercie znajdują się meble kuchenne, szafki, stoliki, garderoby i inne, co z pewnością pozwoli Państwu wybrać coś dla siebie.

Meble kuchenne

Zapraszamy do MS Meble po meble kuchenne na wymiar w Olsztynie. Dzięki nam Wasza kuchnia będzie wyglądała zupełnie inaczej. Stylowe, a przede wszystkim funkcjonalne meble sprawią, że będziecie chcieli jeszcze częściej i jeszcze dłużej przebywać w takich pomieszczeniach. Gotowanie będzie Wam sprawiało ogromną satysfakcję, jeżeli będziecie otoczeni tak pięknymi meblami.
Do produkcji używamy tylko najlepszych, najbardziej solidnych materiałów. Macie do wyboru kolor mebli, jakie dla Was stworzymy. Pokażemy Wam fronty, jakie będziecie mogli wybrać, a nawet gałki do drzwi od szafek i szuflad. Oprócz wyrobu mebli kuchennych zajmujemy się również tworzeniem szaf, biurek dla młodzieży, stylowych regałów oraz komód. W naszej ofercie możecie zamówić również specjalne, pojemne garderoby, w których będziecie mogli trzymać wszystkie swoje ubrania.
Do tego polecamy Wam również specjalne zestawy dziecięce do pokoi Waszych dzieci, dzięki czemu wszystko będzie wyglądało jeszcze lepiej i modniej. Mamy nadzieje, że będziecie z nas zadowoleni. Pełną ofertę wykonywanych przez naszą firmę mebli kuchennych, jak również zdjęcia wykonanych prac można znaleźć na naszej stronie http://meblems.com/.

Kontakt

Ulica: Spółdzielców 13A

Kod: 11-100

Miejscowość: Lidzbark Warmiński

http://meblems.com/

E-mail:

Tel.: 797-210-910


Podobne firmy

Meble Brzeziński

Meble Brzeziński to firma zajmująca się wyrobem wszelkich mebli na zamówienie. Zapewnia ona meble wykonywane w wybranych przez klienta wzorach oraz kolorach, z różnych materiałów. Oferuje także wyrób...

Dekoratt

Skoro zamierzasz zastosować meble wypoczynkowe, to bardzo dobrym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na takie, które stworzy nam je ewentualny producent. Pracownia Dekoratt wykonuje meble wypoczynkowe...