Katalog firm

MS Meble

Jeśli szukasz wyjątkowych mebli, zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy MS Meble. Oferujemy meble na indywidualne zamówienie naszych klientów, dostosowane do wszelkich wymagań. W naszej ofercie znajdują się meble kuchenne, szafki, stoliki, garderoby i inne, co z pewnością pozwoli Państwu wybrać coś dla siebie.

Szafy na zamówienie

Wykonujemy oryginalne i niepowtarzalne szafy na zamówienie Olsztyn, których nie znajdą Państwo w żadnej konkurencyjnej ofercie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, starając się wypełnić wszystkie potrzeby naszych klientów. Zapewniamy fachowy pomiar, bezkonkurencyjne ceny, szybki termin realizacji, doradztwo i kompleksowy montaż.
Nasze projekty charakteryzują się nie tylko nowoczesnym, ale również klasycznym wzornictwem. W realizowanych projektach zawsze staramy się trafić w gusta naszych klientów tak, aby zawsze byli oni zadowoleni z naszych usług. Na wszystkie oferowane przez nas szafy na zamówienie Olsztyn udzielamy Państwu profesjonalnej gwarancji. Tylko nasza firma oferuje tak szeroki wybór materiału, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klienci bez żadnego większego problemu dopasują szafę do swojego własnego stylu.
Na rynku działamy od 1992 roku i przez ten długi okres czasu udało nam się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku i zdobyć wielu stałych klientów, którzy często do nas powracają, aby po raz kolejny skorzystać z naszych kompleksowych usług.

Kontakt

Ulica: Spółdzielców 13A

Kod: 11-100

Miejscowość: Lidzbark Warmiński

http://meblems.com/

E-mail:

Tel.: 797-210-910


Podobne firmy

Meble Brzeziński

Meble Brzeziński to firma zajmująca się wyrobem wszelkich mebli na zamówienie. Zapewnia ona meble wykonywane w wybranych przez klienta wzorach oraz kolorach, z różnych materiałów. Oferuje także wyrób...

Dekoratt

Skoro zamierzasz zastosować meble wypoczynkowe, to bardzo dobrym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na takie, które stworzy nam je ewentualny producent. Pracownia Dekoratt wykonuje meble wypoczynkowe...