Katalog firm

Nas Troje

Przyszli rodzice, są niejednokrotnie oraz w bardzo wielu przypadkach zaniepokojeni zbliżającym się porodem, dlatego szkoła rodzenia Nas Troje stara się to zmienić. Oczywiście najważniejszym założeniem samego kursu jaki organizujemy systematycznie dla wszystkich zainteresowanych, jest przygotowanie ich do narodzin dziecka.

Szkoła rodzenia

Coraz większą popularnością cieszą się kursy, jakie organizowane są dla przyszłych rodziców przez działające szkoły rodzenia w Łodzi. Oczywiście ich najważniejszym oraz podstawowym założeniem, jest co zrozumiałe przygotować nas do roli rodzica, przekazać wiele przydatnych i praktycznych informacji, a nawet pozytywnie nastroić do jakże szczególnej dla wszystkich rodziców chwili.
Nas Troje to szkoła rodzenia Łódź, która już od bardzo dawna zajmuje się organizacją kursów rodzenia, w sposób profesjonalny podchodzi do ich odpowiedniego przebiegu, a nawet zakłada zawsze pełne wsparcie rodziców, gdy chodzi o pomoc psychologiczną czy diagnostykę samej ciąży.
Jak zatem widać, jako szkoła rodzenia w Łodzi, profesjonalnie podchodzimy do wszystkich osób, które zdecydują się nam zaufać, a nawet gwarantujemy coś, czego oczekują a może nawet potrzebują. Wraz z nami sam przebieg ciąży oraz poród, będą przeżyciem jakie pozostawi wyłącznie przepiękne w tym zakresie wspomnienia, zapraszamy zatem do skorzystania z naszej oferty.

Kontakt

Ulica: Sterlinga 16/18

Kod: 90-217

Miejscowość: Łódź

http://nas-troje.ipt.pl/

E-mail: szenicka@renoma-med.pl

Tel.: 797-422-408


Podobne firmy

AOK – Akademicki Ośrodek Kształcenia

Wbrew temu co się wydaje, wielu gimnazjalistów czy maturzystów nie posiada odpowiedniej wiedzy, by zdać czy też zaliczyć czekające ich egzaminy. Dlatego nasz Akademicki Ośrodek Szkolenia stara się im...