Katalog firm

Natur House

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Centrum Dietetycznego Naturhouse w Łodzi. Naszą ofertę kierujemy do osób, które pragną cieszyć się zgrabną sylwetką i świetnym samopoczuciem. Zapewniamy indywidualne podejście, opiekę dietetyka i wsparcie na każdym etapie odchudzania. Z nami na pewno uda Ci się schudnąć!

Porady dietetyczne

Marzy się Wam wiosenna metamorfoza? A może wraz z nadejściem nowego roku chcecie pozbyć się wszystkim zbędnych kilogramów, aby moc w lecie wreszcie cieszyć się odchudzoną sylwetką? Chcecie pokazać swoim znajomym, że uda Wam się zgubić nadwagę i przejdziecie spektakularną metamorfozę? Nic trudnego!
Wystarczy tylko, że odwiedzicie nasze centrum, które znajduje się na ulicy Wujaka 5 w Łodzi. Natur House odnajdziecie w Galerii Widzewskiej na pierwszym piętrze, gdzie czeka na Was nasz dietetyk Łódź. Warto odwiedzić takiego specjalistę, który przeanalizuje Wasz skład ciała i będzie mógł zaproponować Wam dietę bogatą w cenne składniki dla naszego ciała.
Przekonajcie się, że będąc pod opieką Natur House Wasza wiosenna metamorfoza okaże się sukcesem. To lato na pewno będzie Wasze i każdy będzie Wam zazdrościł pięknej sylwetki, którą uda Wam się osiągnąć za pomocą ciężkiej pracy. Wystarczy tylko chcieć i odwiedzić nasze centrum. Od tego momentu rozpocznie się zupełnie nowy, zdrowszy etap w Waszym życiu.

Kontakt

Ulica: Wujaka 5

Kod: 92-551

Miejscowość: Łódź

https://naturhouse-polska.pl/

E-mail: lodz.widzew@naturhouse-polska.com

Tel.: 42 678-90-33