Katalog firm

Kategorie


Hotel Łabędy

Gliwicki Hotel Łabędy usytuowany jest w spokojnej i pełnej zieleni dzielnicy, z dala od miejskiego pośpiechu i zgiełku. To idealna propozycja dla osób chcących zwiedzić liczne atrakcje Śląska, takie jak zabytkowe kopalnie (Guido w Zabrzu, kopalnia srebra w Tarnowskich Górach), browar w Tychach czy Pałac w Pławniowicach.

Noclegi

Śląsk to z roku na rok coraz atrakcyjniejszy turystycznie kierunek. Wśród tamtejszych miast szczególnie często wybierane są Gliwice, jako miasto ciekawe nie tylko historycznie, ale też kulturowo. Chcąc wypocząć komfortowo i bezpiecznie, warto zdecydować się na nocleg w nowoczesnym Hotelu Łabędy.
Zróżnicowany standard pokojowy oraz bogate zaplecze to atuty, którymi dysponuje ten atrakcyjny obiekt. W jego ramach działa zarówno hotel, jak i hostel, dzięki czemu bez problemu znajdą tu dla siebie miejsce wszyscy goście, niezależnie od oczekiwań względem pobytu.
Noclegi Gliwice to również ciekawe miejsce dla klientów firmowych. Miło będzie gościć nam służbowe wyjazdy, konferencje czy wyjazdy integracyjne. Komfortowy i atrakcyjny pobyt zapewnią w tym przypadku również funkcjonujące w ramach obiektu lokale i przestrzenie, takie jak restauracja czy sale konferencyjne.
Jednocześnie blisko stąd w najciekawsze do zwiedzenia miejsca Gliwic, lokalizacja zapewnia też bardzo dobre połączenie z innymi ośrodkami miejskimi Śląska.

Kontakt

Ulica: Karola Marksa 11

Kod: 44-109

Miejscowość: Gliwice

http://www.hotel-labedy.pl/

E-mail: info@hotel-labedy.pl

Tel.: 32 230-09-29


Podobne firmy

Yacht Czarter

Rejs po mazurskich jeziorach to naprawdę fantastyczna sprawa. Móc zwiedzić Mazury z perspektywy wodnej, to świetna odskocznia od tradycyjnego zwiedzania. Dlatego chcemy Wam zaproponować czarter jachtó...

Hotel Festival

Nasz hotel Festival mieści się w samym centrum Opola. Oferujemy naszym Klientom komfortowe pokoje oraz miłą obsługę. Istnieje możliwość dokupienia wyżywienia w naszej restauracji. Dla osób chcących zo...

Marzanna

Siedlisko Folkloru „Marzanna" od 2003 roku zaprasza gości do komfortowo urządzonych pokoi hotelowych oraz do rozsmakowania się w daniach z kuchni staropolskiej. Oferta Siedliska obejmuje również organ...