Katalog firm

Nowa Książka

Jeżeli poszukujecie dobrych książek, to koniecznie musicie skorzystać z naszej oferty. Hurtownia Nowa Książka ma dla was bogatą ofertę, wśród których znajdziecie coś z prawa, polityki, socjologi, informatyki, historii, filologi, teologi oraz z wielu innych dziedzin. Zachęcamy Was, abyście osobiście przekonali się co dla Was mamy.

Książki naukowe

Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę w tego jak ciężko jest w naszym kraju kupić specjalistyczne książki naukowe w rozsądnej cenie, dlatego też powstał nasz sklep internetowy, aby ułatwić Państwu to zadanie. Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami i to nie tylko wśród osób indywidualnych, ale również wśród firm.
Jeżeli nie wiedzą Państwo jeszcze jakie książki naukowe wybrać z naszej szerokiej oferty sprzedażowej to służymy profesjonalnym doradztwem. Tylko u Nas mogą Państwo zamówić trudno dostępne publikacje najbardziej pożądanych specjalistów. Wszystkim naszym klientom zapewniamy wygodne i bezpieczne zakupy przez Internet, najlepsze ceny na rynku i błyskawiczną dostawę. Na rynku działamy od 2013 roku i przez ten długi okres czasu udało nam się zdobyć wielu zadowolonych klientów, którzy zawsze zachwalają nasze książki naukowe i często do nas powracają, aby po raz kolejny dokonać udanych zakupów.
Największy nacisk kładziemy na promowanie poczytnych i niesłychanie ambitnych tytułów pojawiających się na krajowym rynku. Zapraszamy do współpracy przede wszystkim klientów instytucjonalnych - biblioteki, księgarnie i hurtownie.

Kontakt

Ulica: Romanowska 55F

Kod: 91-174

Miejscowość: Łódź

http://www.hurtownianowaksiazka.pl/

E-mail: biuro@hurtownianowaksiazka.pl

Tel.: 42 611-10-80