Katalog firm

Nutura

Jesteś na diecie wegańskiej i szukasz produktów, które dostarczą Ci wartościowych składników odżywczych? Sięgnij po naturalne masła orzechowe lub migdałowe, których szeroki wybór czeka na Ciebie w sklepie Nutura. Dostępne tu produkty nie zawierają oleju palmowego, ani innych zbędnych dodatków. Ich smak doceniają weganie i nie tylko.

Masło z orzechów arachidowych

Produktem, jakim jest masło z orzechów arachidowych jest klasyczną pozycją w naszym sklepie. Po ten produkt bardzo chętnie sięgają nasi klienci, którzy cenią sobie szczególnie klasyczne smaki.
Warto podkreślić, że nasze masła orzechowe składają się tylko z naturalnych składników. W tym przypadku jest to 100% prażonych orzechów arachidowych. W słoiku z masłem nie znajdzie się utwardzacz palmowy, sól, barwniki czy dodatkowy cukier. Zależy nam na naturalnych składników i wydobyciu jak najbardziej charakterystycznego i niepowtarzalnego smaku.
Orzechy arachidowe są bardzo dobrym źródłem białka, błonnika i substancji odżywczych, które korzystanie wpływają na nasze zdrowie. Jest to także doskonałe źródło energii. Masło z orzechów arachidowych może być dodatkiem do deserów i innych potraw ale doskonale radzi sobie również jako samodzielna przekąska.
Zależy nam aby nasze masła orzechowe były zdrowe i naturalne aby wchodziły w skład dobrze zbilansowanej diety osób dbających zarówno o swoje zdrowie jak i jakość jedzenia.

Kontakt

Ulica: Roślinna 7

Kod: 91-502

Miejscowość: Łódź

https://nutura.pl/

E-mail: biuro@nutura.pl

Tel.: 533-562-900


Podobne firmy

Jawo

Szukasz rzetelnego partnera biznesowego z branży spożywczej? Chciałbyś rozszerzyć swoją ofertę o wysokiej jakości produkty? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z firmą Jawo - znanego lidera w produk...