Katalog firm

Nutura

Jesteś na diecie wegańskiej i szukasz produktów, które dostarczą Ci wartościowych składników odżywczych? Sięgnij po naturalne masła orzechowe lub migdałowe, których szeroki wybór czeka na Ciebie w sklepie Nutura. Dostępne tu produkty nie zawierają oleju palmowego, ani innych zbędnych dodatków. Ich smak doceniają weganie i nie tylko.

Masło z samych orzechów

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór produktów takich jak masło orzechowe czy masło migdałowe. Wszystkie nasze produkty są wytwarzane z naturalnych składników, bez użycia żadnych sztucznych dodatków. Nie zawierają w swoim składzie także soli, cukru czy też oleju palmowego, dzięki czemu stanowią doskonałe uzupełnienie zbilansowanej diety.
W naszym sklepie znajdą Państwo produkty w wielu wariantach smakowych, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć swój ulubiony smak. Warto wspomnieć, że wszystkie nasze masła są produkowane wyłącznie z wyselekcjonowanych orzechów. Jednym z naszych najpopularniejszych produktów jest masło orzechowe 100 orzechów. Jest to produkt będący świetnym uzupełnieniem diety sportowca, ponieważ pozwala zaspokoić wysokie zapotrzebowanie na energię, białko i zdrowe tłuszcze.
Osoby, które poszukują nowych smakowych inspiracji, które będą również zdrowe mogą zainteresować się nową wersją masła orzechowego z dodatkiem wiórków kokosowych lub masłem migdałowym z prażonych nieblanszowanych migdałów.

Kontakt

Ulica: Roślinna 7

Kod: 91-502

Miejscowość: Łódź

https://nutura.pl/

E-mail: biuro@nutura.pl

Tel.: 533-562-900


Podobne firmy

Jawo

Szukasz rzetelnego partnera biznesowego z branży spożywczej? Chciałbyś rozszerzyć swoją ofertę o wysokiej jakości produkty? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z firmą Jawo - znanego lidera w produk...