Katalog firm

Ocular Canada oddział Gdańsk

Ocular Canada jest siecią salonów optycznych, oferujących duży wybór okularów, szkieł kontaktowych, a także oferujących darmowe badanie wzroku. Odwiedzając naszą placówkę pomożemy Państwu dobrać odpowiednie oprawki do kształtu twarzy. Jesteśmy profesjonalistami w swojej branży.

Soczewki

Strona internetowa ocularcanada.pl to narzędzie, które pozwala na zapoznanie się z ofertą salonu optycznego Ocular Canada. Strona podaje podstawowe informacje na temat firmy, a także zapoznaje żądnych wiedzy klientów z najnowszymi wiadomościami o działalności i rozwoju przedsiębiorstwa.
Rzeczowo sporządzone katalogi asortymentu dają mnóstwo praktycznych informacji na temat zakresu działalności przedsiębiorstwa. Firma oferuje szkła kontaktowe, oprawki do okularów, soczewki Gdańsk i całe okulary, składane z gotowych komponentów w firmowym salonie. W celu jeszcze większego przybliżenia firmy, strona ocularcanada.pl prezentuje obszerną galerię, która pokazuje zarówno wyroby salonu optycznego, jak i wystrój gabinetu. Ciepłe kolory i miła obsługa sprawią, że niełatwe zadanie wybrania odpowiednich okularów upłynie klientowi w miłej atmosferze.
Strona internetowa zapewnia o nowoczesnych technologiach stosowanych przy wytwarzaniu wszystkich komponentów i o doskonałym wykształceniu, które posiadają wszyscy pracownicy Ocular Canada.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

http://ocularcanada.pl/

E-mail: oculargdansk@o2.pl

Tel.: 58 761-48-85


Podobne firmy

Optyk Grabowscy

Salon Optyczny "Optyk Grabowscy" posiada swoje salony w Radomiu, w których oferuje wysokiej jakości oprawy korekcyjne, szkła kontaktowe i okularowe oraz okulary przeciwsłoneczne. Firma przeprowadza ró...