Katalog firm

Optyk Grabowscy

Salon Optyczny "Optyk Grabowscy" posiada swoje salony w Radomiu, w których oferuje wysokiej jakości oprawy korekcyjne, szkła kontaktowe i okularowe oraz okulary przeciwsłoneczne. Firma przeprowadza również profesjonalne badanie wzroku, pomaga w doborze i aplikacji soczewek kontaktowych oraz prowadzi terapię wzrokową.

Okulista

Optyk Grabowscy to miejsce, gdzie profesjonalnie zadbasz o swój wzrok i zapewnisz sobie prawidłowe widzenie w dzień i w nocy. W bogatej ofercie optyka znajdują się wysokiej jakości oprawy korekcyjne, szkła okularowe i soczewki kontaktowe. Warte uwagi są również okulary przeciwsłoneczne, które są niezbędnym dodatkiem do letniego stroju. Okulista Radom świadczy również usługę badania wzroku, doboru soczewek kontaktowych oraz ich aplikację, a także prowadzi terapię wzrokową.
Bez względu na wiek każda kobieta i mężczyzna znajdzie dla siebie odpowiedni produkty spełniające oczekiwania. Prezentowane oprawki wykonane są przez znane i cenione firmy takie jak Vogue, Furla czy Tommy Hilfiger i z pewnością ich duży wybór przypadnie do gustu najbardziej wymagającym klientom poszukującym wysokiej jakości i nowoczesnego designu.
Optyk Grabowscy zapewni Ci lepszą ostrość wzroku i podniesie jakość Twojego życia na co dzień. Odwiedź salon optyczny Grabowscy i wybierz najlepsze produkty w atrakcyjnych cenach.

Kontakt

Ulica: Al. Grzecznarowskiego 29/31

Kod: 26-610

Miejscowość: Radom

http://optyk-grabowscy.pl/

E-mail: kontakt@optyk-grabowscy.pl

Tel.: 48 382-06-32