Katalog firm

Kategorie


Ordom

Zapraszamy do salonu meblowego Ordom, który z wielką przyjemnością oferuje Wam doskonałej jakości zestawy meblowe, jak również pojedyncze meble. Mamy nadzieje, że w naszej ofercie znajdziecie coś, co będzie idealnie pasowało do Waszych wnętrz. Wszystkim naszym klientom zapewniamy niskie ceny oraz wysoką jakość usług.

Meble do przedpokoju

Wyposażenie przedpokoju w Twoim domu wbrew pozorom wcale nie należy do najłatwiejszych zadań. Jak to zrobić, aby meble do przedpokoju były zarówno eleganckie, modne, wygodne i w atrakcyjnej cenowo ofercie?
Z pewnością warto zadbać o to, aby były one jak najbardziej ładne i eleganckie, bo to przecież właśnie w przedpokoju witasz swoich gości. Zatem przedpokój stanowi poniekąd wizytówkę całego Twojego domu!
Zainwestuj w najlepsze meble do przedpokoju Łódź w salonie meblowym Ordom! Jeśli aktualnie meble do przedpokoju stanowią przedmiot Twoich poszukiwań powinieneś pierwsze swoje kroki pokierować w stronę salonu meblowego Ordom. Znajdziesz u nas naprawdę szeroki asortyment różnego rodzaju mebli do przedpokoju - w różnych wymiarach, fasonach i kolorach.
Do wyboru, do koloru! Ciesz się niebywałą jakością i elegancją swoich mebli w przedpokoju. Stwórz sobie prawdziwą i niebanalną wizytówkę swojego domu razem z solidnym sklepem meblowym Ordom w Łodzi. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

http://ordom.pl/

E-mail: zamowienia@ordom.pl

Tel.: 42 684-73-44


Podobne firmy

MS Meble

Jeśli szukasz wyjątkowych mebli, zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy MS Meble. Oferujemy meble na indywidualne zamówienie naszych klientów, dostosowane do wszelkich wymagań. W naszej o...

Meble Brzeziński

Meble Brzeziński to firma zajmująca się wyrobem wszelkich mebli na zamówienie. Zapewnia ona meble wykonywane w wybranych przez klienta wzorach oraz kolorach, z różnych materiałów. Oferuje także wyrób...

Tukan

Produkty firmy Tukan zawsze powstają z myślą o najbardziej wymagających klientach, w oparciu o wieloletnie doświadczenie w przemyśle meblarskim, z wykorzystaniem własnego, nowoczesnego parku maszyn. W...