Katalog firm

Producent skarpet Megi

Wybór odpowiednich skarpetek, które będą spełniać wszystkie nasze oczekiwania nie jest prostym zadaniem. Sklep Megi proponuje skarpetki najwyższej jakości, które zapewnią potrzebny podczas wypełniania codziennych obowiązków komfort użytkowania. Odwiedź naszą stronę https://www.skarpetki.com.pl/ i sam się przekonaj.

Skarpety dla dzieci

Nowoczesne i spełniające wysokie standardy skarpety dla dzieci oferowane są przez polskiego producenta z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych przędzy bawełnianych i bambusowych otrzymuje się skarpety dla dzieci które trafią w gusta maluszków i dzieci starszych.
Będą one nawiązywać do postaci z bajek, zwierząt i pojazdów uwielbianych przez chłopców. Na zimę oferowane są skarpety dla dzieci za kostkę, gdyż dłuższe lepiej będą chroniły nogi przez zimnem w czasie zabawy na śniegu. Natomiast na cieplejsze miesiące dostępna jest duża oferta stopek. Stopki są lekkie i dobrze zabezpieczają nogę przed otarciami wynikającymi z noszenia butów. Stopki nie mogą byc gryzące, drapiące czy uczulające, dlatego do ich produkcji wykorzystywana jest ekologiczna bawełna.
Skarpety dla dzieci dużo częściej niż skarpety dla dorosłych poddawane są praniu i dlatego też muszą być jeszcze trwalsze. Dodatkowo nadal muszą pozostać miękkie w dotyku, elastyczne i przyjemne dla skóry dziecka.

Kontakt

Ulica: ul.Skautów Łódzkich 38

Kod: 92-640

Miejscowość: Łódź

https://www.skarpetki.com.pl/

E-mail: sklep@skarpetki.com.pl

Tel.: 602231867