Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

Proteon Zdrowie jest polską firmą zajmującą się dostarczaniem nowatorskich rozwiązań medycznych dla ludności. Laboratorium, wpisane na oficjalną listę laboratoriów COVID, wykonuje testy na koronawirusa dla osób prywatnych i przedsiębiorstw. Zespół projektowy tworzą wybitni specjaliści z dziedziny biologii molekularnej, laboratoryjnej genetyki medycznej i mikrobiologii.

Badanie covid PCR

Test PCR jest najlepszym wskaźnikiem tego, czy dana osoba jest zarażona wirusem. Pozwala precyzyjnie wybadać, czy w próbce pobranej od pacjenta znajduje się materiał genetyczny od konkretnego wirusa. Dlatego też test COVID PCR cieszy się w ostatnich czasach zasłużoną sławą, będąc najlepszym z dostępnych narzędzi diagnostycznych. Z naszą ofertą zapoznasz się na naszej stronie https://proteonzdrowie.pl/.
Laboratorium Proteon Zdrowie zajmuje się wykonywaniem testów COVID PCR na potrzeby swoich klientów. Jest to laboratorium warszawskie, które w ostatnich miesiącach wykonało setki testów. Zlecane są one zarówno przez pojedyncze osoby, jak i całe firmy. Przebadanie siebie i swojej rodziny, ale także wszystkich pracowników konkretnego przedsiębiorstwa, jest doskonałą metodą na to, aby szybko stwierdzić czy ktoś musi się izolować.
Proteon Zdrowie zapewnia dostęp do testu w bardzo korzystnych cenach, a ich wykonanie nie zajmuje dłużej niż zaledwie jeden dzień. Trudno zatem znaleźć lepsze miejsce na to, aby szybko i profesjonalnie przetestować siebie i swoich najbliższych.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426