Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

Proteon Zdrowie jest polską firmą zajmującą się dostarczaniem nowatorskich rozwiązań medycznych dla ludności. Laboratorium, wpisane na oficjalną listę laboratoriów COVID, wykonuje testy na koronawirusa dla osób prywatnych i przedsiębiorstw. Zespół projektowy tworzą wybitni specjaliści z dziedziny biologii molekularnej, laboratoryjnej genetyki medycznej i mikrobiologii.

Badanie genetyczne na koronawirusa

Jeszcze nie tak dawno mało kto myślał o tym, aby badać się na obecność konkretnego wirusa. Obecnie jednak testy genetyczne stały się popularnym narzędziem diagnostycznym. Obecnie test genetyczny koronawirus Warszawa to bowiem źródło ważnej informacji, od której zależy to jak potoczy się życie w najbliższej przyszłości.
W Proteon, każdy klient może zamówić tego typu test i otrzymać jego wynik w przeciągu jednego dnia roboczego. Jeżeli test PCR na COVID jest pozytywny, konieczna jest kwarantanna, która zapobiegnie rozprzestrzenianiu się wirusa. Dlatego też wykonanie tego testu jest bardzo ważne, zwłaszcza jeżeli miało się kontakt z kimś, kto mógł być zakażony.
Proteon zapewnia wiarygodne wyniki dla każdego testu, które wynikają z rzetelnego przestrzegania surowych standardów jakościowych. Doskonale wykwalifikowany zespół laborantów gwarantuje, że każda próbka która trafi do tego laboratorium będzie odpowiednio zabezpieczona i wykorzystana do jak najszybszego otrzymania wyniku. Proteon to zatem świetny wybór dla każdego.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426