Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

Proteon Zdrowie jest polską firmą zajmującą się dostarczaniem nowatorskich rozwiązań medycznych dla ludności. Laboratorium, wpisane na oficjalną listę laboratoriów COVID, wykonuje testy na koronawirusa dla osób prywatnych i przedsiębiorstw. Zespół projektowy tworzą wybitni specjaliści z dziedziny biologii molekularnej, laboratoryjnej genetyki medycznej i mikrobiologii.

Badanie pracowników na koronawirusa

Testy na koronawirusa są wykonywane coraz to częściej w prywatnych laboratoriach położonych w całej Polsce. Jednakże w dużych miastach zapotrzebowanie na tego typu testy jest szczególnie wysokie. Dlatego też warszawska firma Proteon Zdrowie zawarła testy dla pracowników na koronawirusa Warszawa w swojej najnowszej ofercie.
Proteon Zdrowie współpracuje ze znaną firmą biotechnologiczną Proteon Pharmaceuticals. Laboratorium te jest doskonale znane ze swojej doświadczonej kadry pracowników. Świetnie wyszkoleni pracownicy w połączeniu z najnowocześniejszym wyposażeniem laboratorium sprawiają, że Proteon Zdrowie bez problemu realizuje wszystkie zlecone tam testy. Ich wyniki są zazwyczaj gotowe w przeciągu zaledwie jednej doby. Ceny za testy dla pracowników na koronawirusa są na bardzo korzystnym dla klienta poziomie.
Wszystko to pozytywnie wyróżnia laboratorium Proteon Zdrowie na tle jego rozległej konkurencji. Szukając najlepszego miejsca na testy na koronawirusa w Warszawie zawsze warto jest trafić do Proteon Zdrowie.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426