Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

Proteon Zdrowie jest polską firmą zajmującą się dostarczaniem nowatorskich rozwiązań medycznych dla ludności. Laboratorium, wpisane na oficjalną listę laboratoriów COVID, wykonuje testy na koronawirusa dla osób prywatnych i przedsiębiorstw. Zespół projektowy tworzą wybitni specjaliści z dziedziny biologii molekularnej, laboratoryjnej genetyki medycznej i mikrobiologii.

Cena testu na koronawirusa

Jesteśmy firmą świadczącą usługi medyczne. Zapewniamy dostęp do badań laboratoryjnych wykonywanych na najwyższej jakości sprzęcie przez wykwalifikowany personel. Nasi pracownicy na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje. Jest to szczególnie ważne w przypadku badań dotyczących nowych chorób. Znajdź więcej informacji na naszej stronie https://proteonzdrowie.pl/.
Z uwagi na ich inne działanie, nieznane wcześniej prawidłowe wykonanie badań jest jednym z najważniejszych elementów leczenia. Nasze laboratorium jest jednym z miejsc akredytowanych przez Ministerstwo Zdrowia. Wybierając nasze usługi możesz być pewien, że cena testu na koronawirusa cena Warszawanie zmieni się w ostatniej chwili, ale będzie taka jakiej oczekiwałeś. Zapraszamy do skorzystania nie tylko osoby fizyczne, które podejrzewają u siebie zakażenie, ale przede wszystkim świadomych pracodawców chcących przebadać swoją kadrę.
Oferujemy specjalne pakiety przeznaczone dla firm. Cena testu na koronawirusa jest w ich przypadku uzależniona od ilości wykonanych badań. Zapraszamy do współpracy jeżeli zależy Ci przede wszystkim na rzetelności wyników.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426