Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

Proteon Zdrowie jest polską firmą zajmującą się dostarczaniem nowatorskich rozwiązań medycznych dla ludności. Laboratorium, wpisane na oficjalną listę laboratoriów COVID, wykonuje testy na koronawirusa dla osób prywatnych i przedsiębiorstw. Zespół projektowy tworzą wybitni specjaliści z dziedziny biologii molekularnej, laboratoryjnej genetyki medycznej i mikrobiologii.

Domowy test na Covid

Test na COVID są tak naprawdę jedynym sprawdzonym sposobem na to, aby upewnić się czy jest się zakażonym czy też nie. Coraz więcej osób decyduje się na taki wydatek i choć jest on całkiem spory, ludzie z chęcią płacą prywatnym laboratoriom, które mają testy PCR w swojej ofercie.
W Warszawie jednym z częściej wybieranych laboratoriów tego typu jest Proteon Zdrowie. W Proteon Zdrowie pracują doświadczeni laboranci i biolodzy, którzy bardzo szybko i sprawnie są w stanie przeprowadzić test na COVID Warszawa w warunkach, które gwarantują pełną wiarygodność otrzymanego wyniku. Jest to zasługa między innymi posiadanego sprzętu, który jest nowoczesny i spełni oczekiwania każdego, nawet bardzo wymagających osób.
Proteon Zdrowie stawia na obsługę klienta na najwyższym poziomie. Dlatego też wszystkie wyniki testów są dostępne po 24 godzinach. Cena za test jest bardzo konkurencyjna i stanowi dodatkowy powód, dla którego tak dużo osób z chęcią poleca to laboratorium dla każdego, kto pragnie się przetestować na koronawirusa.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426