Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

Proteon Zdrowie jest polską firmą zajmującą się dostarczaniem nowatorskich rozwiązań medycznych dla ludności. Laboratorium, wpisane na oficjalną listę laboratoriów COVID, wykonuje testy na koronawirusa dla osób prywatnych i przedsiębiorstw. Zespół projektowy tworzą wybitni specjaliści z dziedziny biologii molekularnej, laboratoryjnej genetyki medycznej i mikrobiologii.

Test Covid RT-PCR

Pandemia poważnie wpłynęła na życie każdego. Ciągła niepewność i niepokój związany ze swoim stanem zdrowotnym są niezwykle uciążliwe. Dlatego też najlepiej jest pozbyć się stresu i dowiedzieć, czy jest się zakażonym czy też nie.
Obecnie test COVID RT-PCR Warszawa to najlepszy wybór gdy ktoś szuka stuprocentowej pewności. Można go wykonać prywatnie, wykorzystując do tego atrakcyjną ofertę od firmy Proteon. Laboratorium to działa w Warszawie i codziennie przeprowadza dziesiątki testów genetycznych na koronawirusa. Zostało poznane jako profesjonalne i rzetelne, zawsze zapewniając swoim klientom wyniki w ciągu jednej doby. Dostęp do profesjonalnego sprzętu oraz świetnie wykształcona kadra pracowników zapewniają, że wyniki testów z tego laboratorium są wiarygodne.
Na dodatek sama cena za test COVID RT-PCR jest na atrakcyjnym poziomie. Wszystko to sprawia, że gdy chodzi o test na koronawirusa, laboratorium Proteon to najbardziej trafiony wybór wśród wszystkich placówek tego typu, pracujących w Warszawie i okolicach.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426