Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

Proteon Zdrowie jest polską firmą zajmującą się dostarczaniem nowatorskich rozwiązań medycznych dla ludności. Laboratorium, wpisane na oficjalną listę laboratoriów COVID, wykonuje testy na koronawirusa dla osób prywatnych i przedsiębiorstw. Zespół projektowy tworzą wybitni specjaliści z dziedziny biologii molekularnej, laboratoryjnej genetyki medycznej i mikrobiologii.

Test genetyczny Covid

Walka z SARS-CoV-2 toczy się od wielu miesięcy i firmy medyczne z dnia na dzień posiadają coraz większą wiedzę na temat wirusa i sposób jego wykrywania. Najskuteczniejszą jak do tej pory metodą wykrycia SARS-CoV-2 w organizmie nosiciela jest test genetyczny covid RT-PCR.
Jest on rekomendowany przez WHO. Proteon Zdrowie ściśle współpracuje z Proteon Pharmaceuticals. Obecnie test genetyczny covid Warszawa można wykonać samodzielnie w domu, a próbkę wystarczy dostarczyć do mobilnego punktu odbioru lub zamówić wyspecjalizowanego kuriera z firmy Proteon. Mobilne punkty odbioru umożliwiają zostawienie próbki w specjalnie oznaczonym samochodzie. W ten sposób unika się kolejek i wyeliminowane jest ryzyko kontaktu z osobą chorą.
Wynik testu dostępny jest w języku angielskim i jest on bezpłatny. Firma działa na terenie Warszawy i Łodzi. Przy zamawianiu większej ilości testów ich cena znacząco się obniża. Proteon Zdrowie swój test genetyczny covid oferuje osobom fizycznym oraz przedsiębiorstwom. Zamówienie testu odbywa się w kilku prostych krokach.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426