Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

Proteon Zdrowie jest polską firmą zajmującą się dostarczaniem nowatorskich rozwiązań medycznych dla ludności. Laboratorium, wpisane na oficjalną listę laboratoriów COVID, wykonuje testy na koronawirusa dla osób prywatnych i przedsiębiorstw. Zespół projektowy tworzą wybitni specjaliści z dziedziny biologii molekularnej, laboratoryjnej genetyki medycznej i mikrobiologii.

Test na koronawirusa

Proteon Zdrowie współpracujące z Instytutem Biologii Medycznej PAN jest polską firmą wprowadzającą innowacyjne rozwiązania w branży medycznej. Obecnie głównym obszarem działania laboratorium jest diagnostyka w kierunku koronawirusa. Covid-19 jest chorobą zakaźną układu oddechowego wywoływaną przez wirusa SARS-CoV-2, występującą obecnie na całym świecie.
Jeżeli podejrzewają Państwo kontakt z osobą zakażoną, warto wykonać test na koronawirusa Warszawa. Taki test mogą Państwo wykonać właśnie w Proteon Zdrowie, laboratorium wpisanym na oficjalną listę laboratoriów COVID prowadzoną przez Ministerstwo Zdrowia. Testy można wykonać na terenie Warszawy i Łodzi, również w dni weekendowe. Po zamówieniu testu i wykonaniu go samodzielnie w domu należy dostarczyć próbkę do mobilnego punktu odbioru lub zamówić kuriera, który odbierze próbkę.
Testy dostępne są także w pakietach po kilka sztuk, co jest korzystne cenowo. Państwa zaangażowanie w testowanie będzie miało wpływ na to, jak szybko pandemia zakończy się w naszym kraju.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426