Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

Proteon Zdrowie jest polską firmą zajmującą się dostarczaniem nowatorskich rozwiązań medycznych dla ludności. Laboratorium, wpisane na oficjalną listę laboratoriów COVID, wykonuje testy na koronawirusa dla osób prywatnych i przedsiębiorstw. Zespół projektowy tworzą wybitni specjaliści z dziedziny biologii molekularnej, laboratoryjnej genetyki medycznej i mikrobiologii.

Testy Covid dla firm

Cena przestoju w działalności firmy i straty, jakie to przynosi, zawsze będzie wyższa niż zlecenie testowania na koronawirusa dla wszystkich pracowników. Od początku pandemii przekonało się o tym wielu przedsiębiorców, dlatego też aktualnie z chęcią wysyłają oni swoich pracowników na testy PCR.
Obecnie testy COVID dla firm Warszawa są dostępne w ofertach większości dobrych laboratoriów prywatnych, jakie działają na rynku polskim. Wśród nich jest także Proteon, czyli warszawskie laboratorium powstałe z działalności firmy Proteon Phramaceuticals.
Proteon zapewnia wykonanie testu w ciągu zaledwie 24 godzin od odebrania od klienta wszystkich próbek. Zatem zamówione tam testy COVID dla firm dają wyniki już na następny dzień. Nie ma zatem dużych opóźnień. Dzięki temu sytuacja związana z dalszą działalnością firmy jest szybko rozwiązywana, a wielu przedsiębiorców może liczyć na ograniczenie strat. Dlatego też szukając w Warszawie dobrego laboratorium prywatnego na test COVID, zawsze dobrze jest trafić do Proteon.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426