Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

Proteon Zdrowie jest polską firmą zajmującą się dostarczaniem nowatorskich rozwiązań medycznych dla ludności. Laboratorium, wpisane na oficjalną listę laboratoriów COVID, wykonuje testy na koronawirusa dla osób prywatnych i przedsiębiorstw. Zespół projektowy tworzą wybitni specjaliści z dziedziny biologii molekularnej, laboratoryjnej genetyki medycznej i mikrobiologii.

Testy dla pracowników na Covid

Wiele osób boi się zarażenia wirusem COVID. Strach wzbudza nie tylko troska o swoje zdrowie, ale zdrowie najbliższych. Dotyczy to także swoich współpracowników, z którymi niekiedy spędza się długie godziny.
Rozwiązaniem są zatem testy dla pracowników na COVID Warszawa. Tego typu testy są w ofercie Proteon Zdrowie. Siedzibą tego laboratorium prywatnego jest Warszawa i od początku pandemii w Polsce, Proteon Zdrowie wykonało dziesiątki testów PCR. Są one zlecane zarówno przez klientów indywidualnych, jak i duże przedsiębiorstwa. Masowe testowanie pracowników zapewnia, że zawsze wiadomo czy konieczna jest izolacja czy też praca firmy może przebiegać bez jakichkolwiek problemów i opóźnień. Jako ze opóźnienia tworzą ogromne straty, testy dla pracowników na COVID mogą w wielu sytuacjach uratować firmę przed upadkiem.
Proteon Zdrowie gwarantuje, że wyniki wszystkich testów będą gotowe już na następny dzień roboczy. Dobre ceny, szybkie rezultaty oraz wysoka jakość świadczonych testów to powód, aby korzystać z tego laboratorium.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426