Katalog firm

Sanitpol

Sanit-Pol to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, którym potrzebna jest pomoc doświadczonego hydraulika. Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu i zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoim fachu, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych zleceń. Najlepszy hydraulik w Łodzi teraz do Państwa dyspozycji.

Podnośniki koszowe

Do Państwa dyspozycji oddajemy niezawodne podnośniki koszowe Łódź, które można śmiało wykorzystać nawet do najbardziej skomplikowanych prac wysokościowych. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że w Polsce z roku na rok rośnie zapotrzebowanie na wysokiej klasy podnośniki koszowe, dlatego też powstała nasza firma, aby zapełnić lukę na rynku.
Możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem i wieloma zadowolonymi klientami w całym województwie łódzkim. Wynajmujemy podnośniki wraz z doświadczonym operatorem, który jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Nasze nowoczesne podnośniki koszowe przystosowane są do pracy na wysokościach do 20 metrów. Montowanie reklam na dużych wysokościach, malowanie elewacji, odśnieżanie dachu, czy udrażnianie rynien od dziś nie będzie dla Państwa żadnym wyzwaniem.
Wszystkie oferowane przez nas urządzenia mają pełną akceptację UDT, dzięki czemu praca na dużych wysokościach jest bardzo bezpieczna. Więcej informacji o naszej firmie i pełną informacje usług znajdą Państwo na stronie sanitpol.com.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 132

Kod: 90-451

Miejscowość: Łódź

http://www.sanitpol.com/

E-mail: kontakt@sanitpol.com

Tel.: 509-762-156


Podobne firmy

Mal-Wod

Przedsiębiorstwo MAL-WOD, posiadające wieloletnie doświadczenie, zajmuje się świadczeniem usług takich jak: naprawy i sprzedaże urządzeń oraz części zamiennych do samochodów wodociągowo-kanalizacyjnyc...

Saunaland

Producent saun i łaźni parowych Saunaland oferuje Wam sauny suche, mokre oraz najnowocześniejsze sauny na podczerwień. Możecie liczyć na nasze wsparcie techniczne, w ramach usług gwarancyjnych, jak i...