Katalog firm

Saunaland

Producent saun i łaźni parowych Saunaland oferuje Wam sauny suche, mokre oraz najnowocześniejsze sauny na podczerwień. Możecie liczyć na nasze wsparcie techniczne, w ramach usług gwarancyjnych, jak i pogwarancyjnych, Zapewniamy Wam również doradztwo naszych najlepszych pracowników. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Sauny

Jesteśmy grupą specjalistów z dziedziny budowy saun suchych oraz mokrych oraz tych na podczerwień, inaczej nazywanych niskotemperatoruowymi. Na życzenie naszych klientów realizujemy również zlecenia z zakresu budowy łaźni parowych znajdujących się w ciężkiej zabudowie (wykonanych z mozaiki szklanej). Nasze sauny Wrocław, które budujemy charakteryzują się wysoką jakością, ponieważ profesjonalnie podchodzimy do kwestii doboru materiału.
Stawiamy przede wszystkim na jakość oraz solidność. Wszystkie materiały, które wykorzystujemy posiadają atesty oraz certyfikaty uprawniające do stosowania ich w realizacjach budowlanych. Tajemnicą naszego sukcesu jest także doświadczenie oraz bezcenna wiedza z zakresu technologii wykonania saun oraz łaźni parowych.
Dzięki takim możliwościom, dostarczamy naszym klientom saunę spełniającą ich wygórowane wymagania pod względem starannego wykonania oraz wysokich walorów estetycznych. O naszej solidności najlepiej świadczą referencje oraz polecenia pochodzące od naszych stałych klientów.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022