Katalog firm

SOS Pomoc drogowa

Jeśli przydarzyła Ci się nieoczekiwana awaria na drodze i potrzebujesz pomocy, skorzystaj z oferty naszej firmy. Oferujemy profesjonalną pomoc zarówno na zwykłej drodze jak również na autostradzie. Niezależnie od tego czy złapałeś gumę, skończyło Ci się paliwo, a może potrzebujesz szybkiej naprawy - my z pewnością rozwiążemy Twój problem.

Pomoc drogowa na A1

Jazda autostradą to sama przyjemność. Popsuć ją może awaria samochodu. Jeśli poruszacie się Państwo autostradami, zachęcamy do zanotowania danych naszej pomocy drogowej. Nasza firma mieści się w strykowie, działamy przede wszystkim na łódzkich odcinkach autostrad A1 i A2.
Jeśli więc kiedykolwiek będzie Państwu potrzebna pomoc drogowa autostrada A1 lub A2, zachęcamy do kontaktu z nasza firmą. Nasza firma do każdego zlecenia podchodzi z pełnym profesjonalizmem, natychmiast po informacji przystępujemy do realizacji zlecenia. Wyjeżdżamy z bazy bez zbędnej zwłoki i docieramy na miejsce w możliwie krótkim czasie. Doskonale wiemy, że oczekiwanie na pomoc drogową - często w szczerym polu i przy złej pogodzie - jest mało przyjemne.
Samochód przewozimy w miejsce wskazane przez klienta, klient oczywiście jedzie z nami. Usługi realizujemy w bardzo konkurencyjnych cenach. U nas nie jest drogo, zawsze jednak jest profesjonalnie i przyjaźnie. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo zadowoleni z naszego działania a naszą firmę polecicie innym.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

E-mail:

Tel.: