Katalog firm

SOS Pomoc drogowa

Jeśli przydarzyła Ci się nieoczekiwana awaria na drodze i potrzebujesz pomocy, skorzystaj z oferty naszej firmy. Oferujemy profesjonalną pomoc zarówno na zwykłej drodze jak również na autostradzie. Niezależnie od tego czy złapałeś gumę, skończyło Ci się paliwo, a może potrzebujesz szybkiej naprawy - my z pewnością rozwiążemy Twój problem.

Pomoc drogowa w Brzezinach

Jeśli w okolicach Łodzi będzie potrzebna Państwu pomoc drogowa, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z pracownikami naszej firmy. Pomoc drogową stworzyliśmy wiele lat temu. Zaczynaliśmy od pomocy drogowej dedykowanej tylko kierowcom samochodów osobowych. Obecnie, po latach rozwoju firmy możemy podjąć się każdego zlecenia.
Możemy holować nawet bardzo ciężkie ciężarówki. Oczywiście nie zawsze potrzebne jest holowanie czy odwiezienie pojazdu. Przy małych awariach pomagamy na miejscu a kierowca wkrótce po naprawie może kontynuować jazdę. Oprócz naprawy drobnych usterek, pomagamy w nietypowych przypadkach, choćby wtedy, gdy niespodziewanie skończy się paliwo. Dojeżdżamy na miejsce, bez względu na to, czy konieczna jest pomoc drogowa Brzeziny, Łodzi, czy na autostradzie A2.
Wszystkie nasze usługi oferujemy w bardzo konkurencyjnych cenach. Jesteśmy świadomi tego, że po pomoc drogową zwracają się kierowcy w razie konieczności. Nie wykorzystujemy tych sytuacji. U nas zawsze jest tanio. Zapraszamy!

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

E-mail:

Tel.: