Katalog firm

SOS Pomoc drogowa

Jeśli przydarzyła Ci się nieoczekiwana awaria na drodze i potrzebujesz pomocy, skorzystaj z oferty naszej firmy. Oferujemy profesjonalną pomoc zarówno na zwykłej drodze jak również na autostradzie. Niezależnie od tego czy złapałeś gumę, skończyło Ci się paliwo, a może potrzebujesz szybkiej naprawy - my z pewnością rozwiążemy Twój problem.

Pomoc drogowa Koło

Pomoc drogowa Koło to firma z tradycjami działająca w branży od wielu lat i ciesząca się niesłabnącym powodzeniem u klientów z całego województwa.
Działamy wielotorowo i zawsze dbamy o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Jesteśmy na miejscu zdarzenia jeśli Twoje auto niespodziewanie odmówiło posłuszeństwa podczas podróży albo miałeś stłuczkę i konieczne jest holowanie pojazdu. Zjawimy się kiedy zabrakło Ci benzyny lub złapałeś gumę, a dalsze kontynuowanie jazdy nie jest możliwe. W naszej flocie znajdują się najwyższej klasy, markowe holowniki przystosowane od holowania pojazdów wielu marek o różnych wymiarach i wadze. Awaryjne uruchamiamy auta, zajmujemy się także wulkanizacją, a także zapewniamy drobne naprawy na drodze. Świadczymy kompleksową pomoc drogową całodobowo przez cały rok.
Nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy chętnie udzielą wszelkich porad i wskazówek. Gwarantujemy natychmiastowy dojazd do unieruchomionego auta, bezpieczne holowanie, a także drobne naprawy już na drodze.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

E-mail:

Tel.: