Katalog firm

SOS Pomoc drogowa

Jeśli przydarzyła Ci się nieoczekiwana awaria na drodze i potrzebujesz pomocy, skorzystaj z oferty naszej firmy. Oferujemy profesjonalną pomoc zarówno na zwykłej drodze jak również na autostradzie. Niezależnie od tego czy złapałeś gumę, skończyło Ci się paliwo, a może potrzebujesz szybkiej naprawy - my z pewnością rozwiążemy Twój problem.

Pomoc drogowa w Kowalu

Zachęcamy wszystkich do skorzystania z usług naszej firmy. Jeśli jest Państwu potrzebna pomoc drogowa Kowal lub każdym innym miejscu w okolicach Strykowa, zapraszamy. Działamy całą dobę, możecie do nas Państwo dzwonić nawet w środku nocy. Zawsze wyjeżdżamy w chwilę po otrzymaniu zlecenia.
Rozumiemy, że nikt nie chce długo czekać przy uszkodzonym samochodzie na przyjazd pomocy drogowej. Co ważne, oprócz transportu uszkodzonych pojazdów, zajmujemy się także usuwaniem mniejszych usterek na miejscu. Pomagamy także, gdy skończy się paliwo w Państwa pojeździe. Paliwo dowozimy na miejsce, wlewamy do baku Państwa pojazdu i pomagamy w uruchomieniu silnika w bezpieczny sposób.
Nasze usługi nie wiążą się z dużymi kosztami. Jesteśmy pomocą drogową, realizującą praktycznie wszystkie zlecenia. Możemy pomóc w przypadku awarii pojazdu osobowego, bez problemu jednak możemy także holować ciężkie ciężarówki. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą i będziecie polecać nas innym potrzebującym pomocy drogowej.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

E-mail:

Tel.: